niedziela, 2 lutego 2014

twórcze, zaradne, mądre. sylwetka na miesiąc luty
Blogosfera jest dla mnie wszechświatem, który powiększa się i zaskakuje. Każdy ma w nim swoje miejsce. Jedni znane i odwiedzane. Inni ciche, intymne, własne.

Lubię zaglądać za wszystkie drzwi, które spotykam.

W ramach cyklu sylwetki, w miesiącu lutym, chciałabym Wam przedstawić pewien blog. Wyjątkowy, intymny, bogaty, własny. Tutaj są drzwi, które do niego prowadzą Bliżej Mamy.


Autorka pisze o nim tak:

 Bliżej mamy tworzy mama zajmująca się swoją pociechą solo i to na odległej od cywilizowanego świata podlaskiej prowincji. 

Matki to istoty, które  niezależnie o wieku, wykształcenia, czy sytuacji życiowej łączy miłość do dzieci i chęć zapewnienia im jak najlepszych warunków rozwoju. To w dużej mierze od nas zależy, czy naszym dzieciom uda się w przyszłości rozwinąć skrzydła i zrealizować marzenia. Niestety, w codziennej plątaninie zdarzeń nie zawsze jest to takie proste(...) 


Macierzyństwo nie sprowadza się jedynie do zajmowania się dziećmi, to także nowe spojrzenie na życie we wszystkich jego sferach. Czy nie mówimy czasem o płodnych artystach albo rodzeniu się nowych pomysłów? Matki to nie tylko rodzicielki, żywicielki i opiekunki, to także twórcze, zaradne i mądre kobiety - im wszystkim dedykowany jest ten blog.

Jeżeli nie znacie tego miejsca, to zachęcam do odwiedzin. W szczególności do przeczytania tekstu: rozterki kaczej mamy. Ja wracam nieprzerwanie i nigdy nie żałuję.

Dobrej lektury i niezapomnianego spotkania.

Autorce dziękuję za przyjęcie mojego zaproszenia.

źródło obrazu: http://www.blizejmamy.blogspot.com/
 

16 komentarzy:

 1. A ja się cieszę, że zajrzałam za Twoje drzwi!
  Jak zdrówko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za miłe słowa. Wychodzę na prostą, właściwie już na niej jestem. Domowe receptury na osłabienia i przeziębienia zrobiły swoje:):) Wracam do świata energicznych:):)

   Usuń
 2. pędem lecę zajrzeć za te drzwi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podlaska prowincja ... stamtąd rdzennie pochodzę :-)
  Tym bardziej cieszy mnie wspólna "przyszłość" blogowa ...

  Pozdrawiam, Marta IP
  www.manufakturarozwoju.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znałam tego bloga, ale z chęcią tam zajrzałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z przyjemnością zajrzę na ten blog :)

  http://lamodalena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń