czwartek, 15 maja 2014

ta noc. 17 maja.źródło: http://www.wroclaw.pl/noc-muzeow-2014

17 maja muzea zostają otwarte na noc, aż do północy. Miejsca, które kojarzą się z z czymś przebrzmiałym i minionym w tym dniu, tej nocy tętnią życiem. Spotkania, warsztaty, specjalne wydarzenia i co najważniejsze bezpłatne zwiedzanie w pięknych okolicznościach przyrody. I tak w całej Europie.

Wrocław przygotował specjalne atrakcje dla dzieci, nie po raz pierwszy zresztą. Każdego roku korzystam z dobrobytu pomysłodawców imprezy i wytyczam prywatne szlaki dla naszej rodziny. W tym roku wszystko stoi pod dużym znakiem zapytania z uwagi na nagłą, nieprzyjemną w przebiegu infekcję wirusową. W osłabieniu i rodzinnej zarazie śledzę program wierząc, że 17 maja wieczorem gdzieś zawitamy. Poniżej szczegółowy plan wydarzeń oraz atrakcji: http://www.wroclaw.pl/noc-muzeow-wroclaw-2014/program-dla-dzieci

Ręka w górę, kto i gdzie się wybiera? :)

Z pozdrowieniami, małe, słabe "ja" kompletnie zdominowane przez wirusa.

23 komentarze:

 1. Ja dawniej chodziłam ze znajomymi - teraz z racji tego, że mam 2 mies. córkę niestety takie wyjścia są na razie nieaktualne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze chwila, jeszcze moment i takie wyjścia wrócą do kalendarza wydarzeń:)

   Usuń
 2. Oooo zdrowia życzę żebyś pokonała wirusa:) Kiedyś przed ciążą uwielbiałam takie imprezy zwłaszcza pomieszkując w Łodzi ale teraz muszę poczekać aż synek nam podrośnie i będziemy znowu szaleć:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawa jestem, jakie miejsca polecasz do odwiedzenia w Łodzi? Wirus jest choć wydaje mi się, że w nieco lżejszym wydaniu niż wczoraj.

   Usuń
 3. Ja się wybieram! Ale w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że się wybierzemy tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, to zdrówka, zdrówka. Muszę sprawdzić co tam u nas ciekawego w temacie muzeów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, zdrowia, zdrowia mi dajcie:):) sprawdź, sprawdź:) Impreza odbywa się tylko raz w roku więc warto:)

   Usuń
 6. Do naszego standardowo, chyba że mnie natchnie na podróże...

  OdpowiedzUsuń
 7. W Genui jest wiele muzeowych atrakcji. Ostatnio była wystawa prac Klimta, na którą oczywiście się wybieram jak sójka nad morze, teraz jest Munch, a muzeum techniki możny zobaczyć dzieła Leonarda. Mam nadzieję, że zdążę wszystko odwiedzić, ale na noc muzeów się nie piszę z wiadomych przyczyn. Nie wiem, jak mała by to zniosła:). Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdrowia!
  A co do muzeum - chętnie bym się wybrała... Tylko Alka trzeba by dziadkom opchnąć... No i chyba nie wyjdzie, bo ostatnio (przez remont) często z nimi zostaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my doszliśmy do zdrowia, ale zdecydowaliśmy się na opcję bliższą potrzebą syna:)

   Usuń
 9. Trzymam kciuki, by zdrówko dopisało :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że wam się uda! Zdrówka :) Ja niestety nie mam takich atrakcji... Tutaj jest przepięknie: morze, góry itp. itd. ale muzeów brak :(

  OdpowiedzUsuń
 11. w tym tygodniu wystartował nowy agregat zBLOGowani, umożliwiający: generowanie ruchu na blogi które dołączyły, dający możliwość obserwowania blogów i ulubionych wpisów. zapraszamy do rejestracji na www.zblogowani.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. W tym roku niestety nie daliśmy rady:/ Ale w poprzednich latach spędzaliśmy tę noc bardzo aktywnie bo w Trójmieście mnóstwo cudów do zobaczenia:) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my w tym roku również wybraliśmy inną opcję. Postawiliśmy na potrzeby syna tym razem:)

   Usuń
 13. My byliśmy w Warszawie!! Dzieci wytrwały do północy i ....
  było trochę strasznie, bo spotkały Bazyliszka w Guliwerze :-)

  OdpowiedzUsuń