środa, 27 listopada 2013

podaj dalejWczoraj zafundowałam sobie wycieczkę po Waszych światach. Oglądałam i czytałam Wasze blogi w związku z tym mam mnóstwo wrażeń, przemyśleń, refleksji.

My kobiety, my Mamy udomowione i uduchowione, mamy w sobie wyjątkową siłę i wyjątkowy potencjał.

Jesteśmy wrażliwe, delikatne, a mimo to twardo stąpające po ziemi, bardzo odpowiedzialne. Nasza codzienność jest bogata i różnorodna. Czasami zbyt ciasna, zbyt uwierająca, ale wypełniona po brzegi bogactwem uczuć, wrażeń i doświadczeń. Ja skupię się na nas KOBIETACH bo oprócz pięknej roli MAMY, którą każda z nas realizuje najlepiej jak potrafi, wszystkie jesteśmy KOBIETAMI.

Mamy marzenia, pasje, oczekiwania. Warto je namierzyć, odkryć i rozwijać. Chcę rozproszony potencjał i siłę zgromadzić w jednym miejscu, tak żeby każda z nas mogła do niego sięgać oraz z niego czerpać. Chcę, żeby ten blog był wsparciem i zrozumieniem dla Mam, które w natłoku codziennych obowiązków mają mało czasu dla siebie.

Jestem zwolenniczką idei: PODAJ DALEJ. Innymi słowy, podziel się sobą, swoją wiedzą i doświadczeniem:) Jeżeli uważacie, że warto innym Mamom przekazać informację o tym blogu, to poślijcie wiadomość w świat.

Jesteśmy na różnym etapie macierzyństwa, rozwoju, życia dlatego zostawiam Was z pytaniem: czy jesteście gotowe na to, żeby zadbać o siebie? Ręka w górę.14 komentarzy:

 1. Każda kobieta jest gotowa aby o siebie zadbać... nie mniej, niech ktoś rozciągnie nam dobę xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Polecam wyłączyć weryfikację obrazkową :)

   Usuń
  2. wyłączona:):) dziękuję za sugestię:):) tak, nasza doba ma tylko 24 h i tutaj pies pogrzebany:)

   Usuń
 2. Dziewczyny my nie tylko musimy być gotowe, ale też przeorganizować swój czas. Jeśli tatuś lub ktoś inny poświęci maluchowi tą godzinkę czasu żebyśmy mogły uciec na zumbe/ do kosmetyczki lub po prostu wziąć długą kąpiel ze świecami, lampką wina i maseczką na twarzy to się nikomu świat nie zawali ;) Sama to stosuje średnio co trzy dni polecam ! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może nie wszystko, ale wiele jest w naszych rękach. Będę dotykać tematu czasu. Delikatny, ale ważny w naszej codzienności:)

   Usuń
  2. W moim przypadku we wszystkim mogę być wyręczana przez męża i dzięki Bogu ! chętnie mnie w tym zastępuje, pomijając dni gdy pracuje po 13 h ;)

   Usuń
 3. Niedostatek czasu to największa przeszkoda dla nas, kreatywnych matek i kobiet o nieprzebranym potencjale... Na szczęście jednym z fenomenów matczynej natury jest super-moc rozciągania doby, bo patrząc obiektywnie, kto by uwierzył że da się w niej zmieścić tyle, ile umiemy upchać? ;) Czas dla siebie musi się znaleźć w natłoku spraw, dbajmy o siebie, to i najbliżsi będą z nami szczęśliwsi :) .. podaję dalej, a jakże!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobiety w rolach mam,żon,córek..To właśnie my:) Cały czas jesteśmy kobietami.Z takimi samymi marzeniami,rozterkami,ambicjami. Uczę się takiego zdrowego egoizmu. Jeśli ja nie nauczę się dbać o siebie (nie tylko fizycznie) nikt inny nie będzie w stanie tego zrobić;) Pozdrawiam,Natalia
  http://wspolczesnamama.pl/dzieci-nie-ryby-swoj-glos-maja/

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za Twojego bloga, też będę z przyjemnością Cię podglądać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nawet gdybym chciała "odskoczyć" to i tak nie potrafię wyłączyć się od tego, co dzieje się w domu. Siedzę u kosmetyczki i myślę co zrobić jutro na obiad... muszę się przeprogramować, tylko jak to zrobić? Zapraszam też na bloga
  http://naturalniedziecko.blogspot.com/
  gdzie znajdziecie naturalne sposoby w wychowywaniu dzieci, zdrową dietę dla maluchów, kosmetyki naturalne i BLW. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zmiana wewnętrznego programu, na którym działamy jest kluczem.

   Usuń
 7. Dzięki za odwiedziny:) zaczyna się u Ciebie miło, bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak się cieszę, że zajrzałaś, bo dzięki temu natrafiłam na ''Ciebie''. Jestem zachwycona!!!

  OdpowiedzUsuń