sobota, 11 stycznia 2014

ponownie

foto: Edyta Antoniewicz, bliskiekadry.pl
Wracam do zdjęcia z postu, który nieopatrznie skasowałam.  Na najbliższy rok nie mam szczególnych postanowień oprócz jednego: być blisko siebie, swojego świata, swoich pragnień, dążeń, myśli.

Rok 2014 jest rokiem, w którym chcę kontynuować rozpoczętą pracę nad sobą. Zamierzam dbać o poczucie własnej wartości. O swobodę, o czas dla siebie i rzeczy, które lubię robić. A co lubię robić? Lubię: pisać, szyć, spotykać się i rozmawiać z ludźmi, planować i realizować plany:):)

Marzy mi się rok odważny. Rok pod szyldem zmian i decyzji:) Niech to będzie nasz rok, na 100% naszych możliwości:):):) 

W zaciszu domowych pieleszy stawiam swój świat na nogi, na których dawno powinien już co najmniej stać;)  Proszę o wsparcie i doping:) Pozdrawiam i dziękuję Wam za cenną i niezastąpioną obecność oraz motywację:)

10 komentarzy:

 1. jak jest decyzja o zmianach to i zmiany przyjdą, najważniejsze to postanowić ! a jesli moge cos podpowiedziec to powinnaś czytać swojego własnego posta co dwa/trzy miesiace w ciagu calego roku a na pewno nie zapomisz o swoich celach, przynajmniej masz je zapisane :) i obyśmy wszystkie zawsze miały czas na refleksję gdzie stoimy! a nie tylko 31 grudnia :) tego życzę w 2014 :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo mądre słowa:) myślę, że ten blog jest rodzajem intymnego, głębokiego namysłu nad sobą i kierunku, w którym podążam. Dziękuję za radę:):)

   Usuń
 2. Piękne postanowienia!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w spełnieniu postanowień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję:) mam w zamiarze wykorzystać swoją największą wadę, jaką jest ośli upór, do realizacji planów:)

   Usuń
 4. Mam podobne odczucia i plany na najbliższy rok - ma być odważnie i przebojowo. Żyje się raz! :) Pozdrawiam i życzę spełnienia SIĘ!

  OdpowiedzUsuń
 5. "Niech to będzie nasz rok, na 100% naszych możliwości:):):) " cudowne zdanie, muszę sobie wydrukować i powtarzać jak mantrę....oj będę wpadać częściej

  OdpowiedzUsuń